MEIE LASTEAED

 AJALUGU

MISSIOON JA VISIOON

DOKUMENDID

 HOOLEKOGU

☀ ARENGUKAVA

 

 

Korraldus 
 
03.11.2021 nr 1148
 
Vanemate esindaja, hoolekogu esinaine Õnnely Kiin: onnelykiin@gmail.com
 
Vanemate esindaja Kadi Vaino: kadi.vaino@gmail.com
 
Vanemate esindaja Rooland Parv: roolandparv@gmail.com
 
Vanemate esindaja Regina Tamulinas: reginatamulinas@gmail.com
 
Vanemate esindaja Marili Vatt: marili.vatt@gmail.com
 
Vanemate esindaja Alli Salusaar: allisalusaar@gmail.com
 
Õpetajate esindaja Kristel Maltis: kristel.maltis@aasmaelasteaed.ee
 
Valla esindaja Birgit Tammjõe-Tulp: birgit.tammjõe-tulp@sauevald.ee
 
 
 
 

Aadress: Kasesalu 10A, Ääsmäe 76402, Saue vald, Harjumaa

Telefon: 6086 165; 5308 8467

Üldmeiliaadress: 

aasmae.lasteaed@sauevald.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 07.00-19.00

L-P suletud

Asukoht