26.03.20

Hea lapsevanem!

 

Me kõik ootasime, et olukord riigis kahe nädalaga pöördub paremuse poole, aga seda ei juhtunud.

Lisandunud on uued piirangud ja meetmed viiruse leviku piiramiseks ja seda meie kõikide huvides.

Praegu on Vabariigi Valitsuse kriisikomisjon nõudnud, et igas omavalitsuses peab olema lasteaiateenus tagatud. Isegi kui vallavalitsus otsustaks lasteaiad sulgeda, tuleks kuskil midagi ikkagi avada, et tagada nendele vanematele laste hoid, kellel pole võimalust last kodus hoida.

Need oleksid nt meedikute, politseinike, päästjate, teenindajate, lasteaednike jt eluks vajalike teenuste osutajate lapsed.  Enamus inimesi töötab praegu kodukontorites ja saavad ka lapsi kodus hoida. Seepärast on vallavalitsus rõhutanud, et laste toomine lasteaeda on ikkagi erijuht ja äärmine vajadus.

Kindlast muutub töökorraldus ka 1. aprillist meie lasteaias. Tagame lastehoiu eluks vajalike teenuste osutajate lastele. Millised rühmaruumid aprillis ( või eriolukorra lõpetamiseni) avatuks jäävad, teatan Teile 31.03. Osa rühmi sulgeme. Tänan, kes mulle on juba aprillikuu kohatasu vabastamise soovist teada andnud, ootan endiselt. Ühtlasi palun kõigil vanematel suhelda ka rühma õpetajaga ja anda esmaspäevaks koha kasutamise äärmisest vajadusest teada. Käituge palun Terviseameti juhiste järgi, püsige kodus ja jälgige oma lapsi. Kui majja peaks jõudma viirus, siis suletakse kogu lasteaed kaheks nädalaks ja mitte ühelegi lapsele ei pakuta kohta kusagil teises lasteaias. Hetkel ei ole lasteaed tõesti mängukoht vaid äärmine vajadus neile vanematele kes oma töökohustuste tõttu seda vajavad!

Püsige terved!

Toimetaja: MARGE REHEPAPP

Aadress: Kasesalu 10A, Ääsmäe 76402, Saue vald, Harjumaa

Telefon: 6086 165

Üldmeiliaadress: aasmae.lasteaed@sauevald.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 07.00-19.00

L-P suletud

Asukoht