jälgi meid Facebookis->
facebook
sauevald
logotype
deco
img1
img2
img3

Lapse lasteaiajärjekorda panemine

Novembrist 2010. alates on Saue valla elanikel võimalik panna last lasteaiajärjekorda ja näha lapse kohta järjekorras üle interneti.

Vallavalitsuse IT-partneri, OÜ Smartlink poolt välja töötatud rakendus asub leheküljel http://lasteaiad.sauevald.ee/ ning selle kasutajaks saab iga lapsevanem end ise internetis registreerida. Uues keskkonnas saab lapsevanem sisestada avalduse lapse lasteaiajärjekorda panemiseks, määrates ka eelistuse, millisesse lasteaeda kohta taotletakse. Hiljem saab sama keskkonna kaudu jälgida, mitmendal kohal laps hetkel Saue valla üldjärjekorras asub.

Psühholoog

Saue valdade lasteaiad saavad nüüd kasutada psühholoog Mihkel Velströmi teenuseid.

 

Kontakt Ääsmäe lasteaia huvigrupile:   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teater lasteaial külas

 

Uuel õppeaastal 2017/18

Ääsmäe lasteaias

 

12.okt. 2017, kell 09:30

Nukuteater Nipitiri etendus "Võluleib"

Pilet 2.20 €

 

31.10 kell 10:00 „Pobiseja“ teater lasteaeda raames 4+ a, tasuta etendus

 

30.01 kell 10:00 „Papagoi seiklus“ Lasteteater,  pilet 2.20 €

 

23.02 kell 11:30 „Eile, täna, homme“ Lepatriinu Lasteteater, pilet 2.20 €

 

 

 

 

 

 

 

Lugupeetud lapsevanemad!

Palun teavitada koheselt rühma õpetajat, kui teie meiliaadress kuhu teile arveid saadetakse on muutunud ja ka juhul kui teie telefoninumber on muutunud!

Fotod

Hakkame fotosi ikka PICASA-sse ülesse panema, mahutab rohkem. Sinna saavad fotosi üles panna kõik kes soovivad ja lasteaiaga seotud ning lasteaiast paroolid saanud. 

Kui kellelegi ei meeldi, et tema lapse foto on üleval või ei sobi pilt, siis saab kohe teavitada lasteaeda ja kustutatakse ära.

https://photos.google.com/u/1/collections